به افق دنیا | وبلاگ امیرحسین فقیهی وبلاگ شخصی امیر حسین فقیهی

بسم الله ■ به افق دنیا ■ تحریرات امیر حسین فقیهی
من نیستم، تو نیستی، او هست. و این آخرین حرف است

اسلام آمریکایی نمیخواهیم / قرآن و موسیقی

پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۸۹
1. سلام
2. قرآن، تمام هنر است و موسیقی قطره ای از هنر. قرآن کامل است و نیاز به چیزی ندارد بلکه موسیقی روز به روز در حال تکامل است. اسلام آمریکایی در نحوه تلاوت قرآن هم رسوخ کرده تا احکامی دیگر از دستورات الله را به دست خودمان کمرنگ کند.
3. محسن نامجو، شاید کسی که برای جستن نام و شهرت دست به هر کاری می زند، خواننده است که چندی پیش با خواندن قرآن همراه با موسیقی هم ملت مسلمانی را از دست خود دلخور کرد و هم یکی از احکام خدا را نادیده گرفت.
در روایات صراحتا داریم که قرآن را به صورت لهو و لعب نخوانید. ائمه معصومین (ع) نحوه تلاوت قرآن را به ما آموزش داده اند و همان طور از ما خواسته اند تا قرآن را تلاوت کنیم. از پیامبر و امام که نمیتوان مسلمان تر شد!
این شخص چندی پیش پس از اعتراض جمعی از فعالان قرآنی کشور رسما عذر خواهی کرد ولی پس از مدتی به کار موهن خود ادامه داد و حتی در حضور بی.بی.سی فارسی عذرخواهی قبلی خود را هم پس گرفت.
بی.بی.سی هم که از خدا خواسته تا می توانست جانب داری از محسن نامجو و انتقاد از مخالفانش را پیشه کرد. تا جایی که مخالفت حاج عباس سلیمی با کار محسن نامجو را ضد هنر دانست! معلوم است آنها یا هنر را نمی شناسند یا جریان همان اسلام آمریکایی است که میخواهند قرآن را از ما بگیرند و عمل کنند و هنر غربی و پوشالی خودشان را به ما غالب کنند.
با همه این توصیفات هر روز اسلام مظلوم تر می شود و وظیفه مومنین بیشتر. هر روز بر شمار کفار افزوده می شود تا پله هایی باشد برای رسیدن به آخر الزمان و ظهور مولای ما حضرت بقیه الله (عج) که بیاید و حق مستضعفین را از ظالمان بگیرد.
این کار محسن نامجو که همراه شد با لجاجت و بدتر از آن همراهی بیگانگان، بستری بود برای تحقق اهداف استعمار و قضاوت های به ظاهر عادلانه و به باطن پلید و شوم انگلیس و آمریکا.
4. قرآن می فرماید «ورتل القرءان ترتيلا». ما هم اگر می خواهیم به قرآن عمل کنیم قرآن را با ترتیل بخوانیم.
5. یا علی