به افق دنیا | وبلاگ امیرحسین فقیهی وبلاگ شخصی امیر حسین فقیهی

بسم الله ■ به افق دنیا ■ تحریرات امیر حسین فقیهی
انسان محکوم به آزادی است. - سارتر

ظلم دیروز، ظلم امروز و ظلم فردا

شنبه ۱۸ آبان ۸۷
1. سلام
2. دشمن، از زمان حضرت علی علیه السلام تا به اکنون و تا ظهور سرورمان امام زمان (عج) هست، ما چه کنیم ؟
3. نقل می‌کنند بعد از فتوی آیت الله شیرازی و اتفاقات پس از آن، علت ناراحتی آیت الله را از ایشان سوال می‌کنند. ایشان می‌گوید با این کار استعمار فهمید که از چه دری وارد شود و باید دست روی چه نقطه حساسی بگذارد. و آن رهبران دینی ماست!
روز به روز کفر به معنی مخفی کردن حق بیشتر می‌شود. حسابش را بکنید ظلم از قابیل شروع شد و الان چه ظالمان عظیمی در دنیا هستند و در زمان امام زمان (عج) هم شخصی به نام سفیانی به دشمنی با امام برمی‌خیزد.
و اکنون، سی سال پس از انقلاب اسلامی، نوبت به ما رسیده و از هر راهی که بتوانند فشار می‌آورند. جز صبر و نماز، کارهای دیگری نیز لازم است که انجام دهیم تا حداقل اگر نمی‌توانیم برای نابودی ظلم اقدام کنیم، خود دچار آن نشویم.
به فکر بیاییم. شاید همین دعواهای کوچک داخلی برای فتنه باشد و روزنه‌ای برای نفوذ دشمن! شاید جوانان ما، اگر دنباله رو رهبر نباشند، دری بزرگ شوند برای نفوذ دشمن.
4. بیایید علوی باشیم و به حق شیعه امام علی علیه السلام را در دنیا علم کنیم. خیلی‌ها هنوز بویی از حق نبرده‌اند چون در سرزمین کفراند و اگر اندکی از اسلام بشنوند می‌شتابند. جامعه غرب به خاطر کمبود معنویت است که دارد متلاشی می‌شود.
5. یاعلی